Yüzyüzeyken Konuşuruz – Sen Varsın Diye (Akor-Ritim)

Yüzyüzeyken Konuşuruz ‘un şarkılarından biri olan “Sen Varsın Diye” şarkısını gitarla öğrenmeniz için gereken her şey burada!

Şarkının akorlarını, akorların nasıl basılacağını gösteren akor diyagramını, ayrıca şarkıda kullanmanız için ritmi de kolay anlaşılacak bir şekilde oklar yardımıyla göstermeye çalıştım. Unutmayın şarkıyı siz istediğiniz ritim veya arpejle çalabilirsiniz. Yeni başlayanlar için kolaylık sağlaması nedeniyle şarkının yanına ritimlerini de ekledim.

Yüzyüzeyken Konuşuruz’un yeni şarkılarından biri olan şarkı gitarla çalmak için oldukça uygun. Keyifle çalacağınız şarkılardan biri olacaktır. Şarkıyı 2 farklı ton olarak akorlarını aşağıya ekledim. Biri orijinal tonu bir diğeri de daha kolay çalmanıza yarayacak olan ton. İstediğiniz tondan şarkıyı çalmaya çalışabilirsiniz.

Yukarıda gördüğünüz şarkının çalınması için gerekli tüm bilgileri içeren sayfa yapısı sizlerin bu şarkıyı kolay öğrenmeniz için hazırlanmıştır. Sadece şarkı akorları vererek değil, ihtiyacınız olan her şeyi yazarak şarkıyı çalmanıza katkı sağlamak istedim.

Sizler için hazırladığımız diğer şarkı akorlarına da ulaşmak istiyorsanız Akor-Tab bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.


Siz de sevdiğiniz şarkıları bize yazın onları da gitarınızla kolayca çalabileceğiniz şekilde hazırlayalım. Ayrıca anlayamadığınız bir yer olursa bununla ilgili de bize yazabilirsiniz.

Bize aşağıdaki sosyal medya hesaplarından veya gitarvizyon@gmail.com’a e-posta göndererek kolayca ulaşabilirsiniz.